Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda bituminoasa pentru etansare/hidroizolatii 15cm, latime, 10m lungime
- Număr anunț
- DA40194277
- Autoritate contractantă
- S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
- Furnizor / câștigător
- LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
- Cod CPV
- 44170000-2 · Placi, folii, benzi si foi pentru materialele de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,30 RON
- Valoare atribuită
- 417,30 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 10:32
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
417,30 RON
din 417,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro