Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare motoferastrau Husqvarna 372xp X-Torq OS Valea Ariesului- DS Alba
- Număr anunț
- DA40192386
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.462,81 RON
- Valoare atribuită
- 3.462,81 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 08:55
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.462,81 RON
din 3.462,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro