Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lame microtom - cutite

Număr anunț
DA40189275
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.472 RON
Valoare atribuită
1.472 RON
Data publicării
16.04.2026 13:59
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
16.04.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.472 RON

din 1.472 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.