Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii topo-cadastrale prima inscriere obiectiv "Drum Vicinal Cazaceni" UAT Fundu Moldovei

Număr anunț
DA40193534
Autoritate contractantă
COMUNA FUNDU MOLDOVEI (CUI 4326760)
Furnizor / câștigător
TERRACAD SRL (CUI RO16460013)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
17.04.2026 09:59
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
17.04.2026 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.