Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat
Lexar Professional Go SL400X SSD Portabil 2TB USB 3.2 Gen2
- Număr anunț
- DA40188930
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.313,88 RON
- Valoare atribuită
- 2.247,76 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2026 13:42
- Termen limită
- 21.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2026 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.247,76 RON
din 2.313,88 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 66,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.