Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,7% sub estimat
Vitek 2 AST P 592-reactivi automat microbiologie VITEK-APARAT FONDURI POIM/819/9/1
- Număr anunț
- DA40196624
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795 RON
- Valoare atribuită
- 717,89 RON 9,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2026 12:25
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
717,89 RON
din 795 RON estimat
9,7%
Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 77,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.