Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale sanitare
- Număr anunț
- DA40193038
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 38911000-4 · Truse pentru prelevare manuala de probe cu betisoare de vata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.462,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.462,90 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 09:35
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.462,90 RON
din 1.462,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro