Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PERFORATOR 100 COLI NOKI P-1000
- Număr anunț
- DA40197653
- Autoritate contractantă
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356,16 RON
- Valoare atribuită
- 356,16 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 13:29
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
356,16 RON
din 356,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro