Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUB USB 4 porturi x 8buc +Licenta Office 2024 Professional Plus +Licenta Windows 11 Pro x 4 seturi
- Număr anunț
- DA40196211
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI RO16047484)
- Cod CPV
- 30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.560 RON
- Valoare atribuită
- 6.560 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 12:06
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2026 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.560 RON
din 6.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro