Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adrenalina 1mg/1ml-sol.inj.
- Număr anunț
- DA40181771
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.071,40 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 15:10
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 07:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.071,40 RON
din 1.071,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro