Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vacutainere si ace vacutainer
- Număr anunț
- DA40192470
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.240 RON
- Valoare atribuită
- 31.240 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 09:02
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.240 RON
din 31.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro