Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie
- Număr anunț
- DA40195385
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,55 RON
- Valoare atribuită
- 294,55 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 11:28
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,55 RON
din 294,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro