Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.PNEUMONIAE ATCC 49619, CANDIDA ALBICANS ATCC 90028, 5 anse, SALMONELLA. ENTERICA TYPHIMURIUM ATCC,

Număr anunț
DA40186783
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
16.04.2026 11:51
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.