Ofertă acceptată Cumpărare directă

DROTAVERINUM 80 MG

Număr anunț
DA40194297
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218 RON
Valoare atribuită
1.218 RON
Data publicării
17.04.2026 10:33
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218 RON

din 1.218 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.