Ofertă acceptată Cumpărare directă

DGP AM POPAM - reparatie , ITP si inlocuire anvelope B 148 WMA

Număr anunț
DA40183398
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,79 RON
Valoare atribuită
824,79 RON
Data publicării
16.04.2026 08:55
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,79 RON

din 824,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.