Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si mentenanta MINIVIDAS / VITEK 2 COMPACT

Număr anunț
DA40199483
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.632 RON
Valoare atribuită
7.632 RON
Data publicării
20.04.2026 07:58
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.632 RON

din 7.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.