Ofertă acceptată Cumpărare directă

STRUGURI ALBI ZA KG CI AFRICA DE SUD CARTOFI ALBI FR KG CI FRANTA CIUPERCI CHAMPIGNON PL KG CI POLON

Număr anunț
DA40203633
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03222340-8 · Struguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,39 RON
Valoare atribuită
171,39 RON
Data publicării
20.04.2026 11:30
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,39 RON

din 171,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.