Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARDEI KAPIA

Număr anunț
DA40199727
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS. I-VIII ELENA DOAMNA PLOIESTI (CUI 29170364)
Furnizor / câștigător
WECA SRL (CUI 3520466)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,92 RON
Valoare atribuită
145,92 RON
Data publicării
20.04.2026 08:26
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,92 RON

din 145,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.