Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agar Chromid/OXA 48

Număr anunț
DA40206992
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Braila (CUI 4205645)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805 RON
Valoare atribuită
805 RON
Data publicării
20.04.2026 13:56
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805 RON

din 805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.