Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET/BRANULA
- Număr anunț
- DA40204163
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488 RON
- Valoare atribuită
- 488 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 11:52
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
488 RON
din 488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro