Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPOANE NAZALE HEMOSTATICE TIP MEROCEL FARA TUB NR.10 / NR.8 = MAI 2026 MS=REF 17288/16.04.2026=DF

Număr anunț
DA40203170
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
20.04.2026 11:12
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 18:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.