Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piatra sparta 8-16 mm si piatra bruta
- Număr anunț
- DA40201292
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- BETON LUGOJ SRL (CUI 18275683)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.800 RON
- Valoare atribuită
- 107.800 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 09:54
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107.800 RON
din 107.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro