Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASA BANDAJ TUBULAR NR 6 -CAP/ 7 TRUNCHI / 3 GLEZNA/PICIOR / 4 BRAT/PICIOR= MAI 2026 MS=REF 17288/16

Număr anunț
DA40198724
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,10 RON
Valoare atribuită
457,10 RON
Data publicării
17.04.2026 15:24
Termen limită
22.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,10 RON

din 457,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.