Ofertă acceptată Cumpărare directă

BD set recoltare sange cu holder integrat 22G

Număr anunț
DA40198305
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
MKD PROFESSIONAL SHOP SRL (CUI RO30951300)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,84 RON
Valoare atribuită
858,06 RON
Data publicării
17.04.2026 14:22
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

858,06 RON

din 834,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.