Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASKINA CALGITROL AG 10X10 CM = MAI 2026 MS=REF 17288/16.04.2026=DF 177=POZ. 57
- Număr anunț
- DA40194952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 17.04.2026 11:05
- Termen limită
- 22.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro