Ofertă acceptată Cumpărare directă

MS - ATI (pansamente CHG 2%, decontaminare microbiana )

Număr anunț
DA40185677
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.180 RON
Valoare atribuită
34.180 RON
Data publicării
16.04.2026 10:59
Termen limită
21.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.180 RON

din 34.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.