Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICI TAVITA KG MIEZ DE NUCA RO KG CI ROMANIA STRUGURI ALBI ZA KG CI AFRICA DE SUD CEAPA GALBENA RO K

Număr anunț
DA40203485
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.584,78 RON
Valoare atribuită
3.584,78 RON
Data publicării
20.04.2026 11:24
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.584,78 RON

din 3.584,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.