Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie carne de porc
- Număr anunț
- DA40203347
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- ROGER SERV SRL (CUI RO7624800)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.143 RON
- Valoare atribuită
- 3.143 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 11:19
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.143 RON
din 3.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro