Ofertă acceptată Cumpărare directă

600G FRENCH TOAST 200G MUNTE LACT UNT 65% 10X7.5G RIOBA LAPTE CAFEA 1*30 ARO OUA M 5KG SOLOM BR GRAS

Număr anunț
DA40200918
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.921,77 RON
Valoare atribuită
1.921,77 RON
Data publicării
20.04.2026 09:36
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.921,77 RON

din 1.921,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.