Ofertă acceptată Cumpărare directă

BISCUITI DIGESTIVI

Număr anunț
DA40199749
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS. I-VIII ELENA DOAMNA PLOIESTI (CUI 29170364)
Furnizor / câștigător
WECA SRL (CUI 3520466)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,14 RON
Valoare atribuită
118,14 RON
Data publicării
20.04.2026 08:28
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,14 RON

din 118,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.