Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite

Număr anunț
DA40205136
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOMINIC STANCA (CUI 30657780)
Furnizor / câștigător
LABIRINT COMEXIM SRL (CUI 5742272)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380,30 RON
Valoare atribuită
2.380,30 RON
Data publicării
20.04.2026 12:35
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380,30 RON

din 2.380,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.