Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA RCA

Număr anunț
DA40199349
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI RO12284089)
Furnizor / câștigător
MAXYGO BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15710286)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.908,11 RON
Valoare atribuită
5.908,11 RON
Data publicării
20.04.2026 07:22
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.908,11 RON

din 5.908,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.