Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAVETE USCATE MULTIFUNCTIONALE PRETAIATE = MAI 2026 MS=REF 17288/16.04.2026=DF 177=POZ.368
- Număr anunț
- DA40199203
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 18929000-7 · Truse de toaleta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 19.04.2026 13:17
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro