Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indapamid LPH 1.5mg

Număr anunț
DA40205179
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622300-9 · Diuretice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,50 RON
Valoare atribuită
44,50 RON
Data publicării
20.04.2026 12:38
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,50 RON

din 44,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.