Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USA EXT/BAIE ALBA ST1/3 67X202 PR.AL ST
- Număr anunț
- DA40202239
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.479,32 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 10:33
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.479,32 RON
din 1.479,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro