Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ERBICID ROUNDUP 1L;POMPA 40TH283 12L
- Număr anunț
- DA40208129
- Autoritate contractantă
- MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
- Furnizor / câștigător
- LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
- Cod CPV
- 24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,45 RON
- Valoare atribuită
- 311,45 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 14:50
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,45 RON
din 311,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro