Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
NUTILIS X 300 G
- Număr anunț
- DA40202937
- Autoritate contractantă
- ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,90 RON
- Valoare atribuită
- 455,50 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2026 11:01
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 12:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455,50 RON
din 535,90 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 80,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.