Ofertă acceptată Cumpărare directă

P00064 - DR Bucuresti - Corp bariera acces cu montaj inclus

Număr anunț
DA40202900
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
Cod CPV
34928300-1 · Bariere de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.970 RON
Valoare atribuită
5.970 RON
Data publicării
20.04.2026 10:59
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.970 RON

din 5.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.