Ofertă acceptată
Cumpărare directă
filtru ulei, aer filtru aer principal, filtru aer secundar, filtru polen principal, filtru polen sec
- Număr anunț
- DA40201909
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 752 RON
- Valoare atribuită
- 752 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 10:20
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
752 RON
din 752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro