Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta de etichete Brother QL-800, 300DPI, auto-cutter,
- Număr anunț
- DA40204231
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30170000-1 · Masini de etichetat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 11:56
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro