Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF283A 83A CF 283 A CARTUS TONER BLACK 1500 PAG COMPATIBIL NOU HP LJ PRO M125 M202 M126 M127 MF216n

Număr anunț
DA40201408
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,60 RON
Valoare atribuită
57,60 RON
Data publicării
20.04.2026 09:59
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,60 RON

din 57,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.