Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROCCOLI

Număr anunț
DA40202799
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS. I-VIII ELENA DOAMNA PLOIESTI (CUI 29170364)
Furnizor / câștigător
WECA SRL (CUI 3520466)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,15 RON
Valoare atribuită
216,15 RON
Data publicării
20.04.2026 10:55
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,15 RON

din 216,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.