Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de depozitare arhiva

Număr anunț
DA40202564
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov (CUI 29286904)
Furnizor / câștigător
ARHIVDEPO INTERNATIONAL SRL (CUI 33286333)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.798 RON
Valoare atribuită
6.798 RON
Data publicării
20.04.2026 10:44
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.798 RON

din 6.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.