Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rack extern Axagon EE35-XA3, USB 3.0, compatibil 3.5 inch SATA HDD, Aluminiu, Negru

Număr anunț
DA40201676
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI VASLUI (CUI 14954266)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,64 RON
Valoare atribuită
82,64 RON
Data publicării
20.04.2026 10:11
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,64 RON

din 82,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.