Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit hemofiltrare/hemodiafiltrare pediatric- HF20

Număr anunț
DA40201364
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33171100-0 · Instrumente pentru anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
20.04.2026 09:57
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.