Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII SSM SI SU
- Număr anunț
- DA40201006
- Autoritate contractantă
- FOTBAL CLUB ARGES (CUI 27775114)
- Furnizor / câștigător
- SSM AYAN CONSULTING SRL (CUI 35380298)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 09:40
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro