Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat digital calificat cu valabilitate 1 an. Kit Semnatura Electronica cu valabilitate 1 an

Număr anunț
DA40202657
Autoritate contractantă
FILARMONICA "ION DUMITRESCU (CUI 7538326)
Furnizor / câștigător
DIGISIGN SA (CUI RO17544945)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318 RON
Valoare atribuită
318 RON
Data publicării
20.04.2026 10:48
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318 RON

din 318 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.