Ofertă acceptată Cumpărare directă

Samsung Xcover 6 Pro G736B 6.6" 6GB 128GB DualSIM IP68 MIL-STD-810G Black Enterprise Edition

Număr anunț
DA40200999
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.430 RON
Valoare atribuită
144.430 RON
Data publicării
20.04.2026 09:40
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144.430 RON

din 144.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.