Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UROMITEXAN SOL.INJ. 400MG/4ML FIOLA 4 ML X 15 - MESNUM - PN ONCOLOGIE
- Număr anunț
- DA40204825
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.441,10 RON
- Data publicării
- 20.04.2026 12:20
- Termen limită
- 25.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.441,10 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro