Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADRENOSTAZIN sol.inj. x 5 fiole

Număr anunț
DA40199908
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896 RON
Valoare atribuită
896 RON
Data publicării
20.04.2026 08:41
Termen limită
25.04.2026 17:00
Data finalizării
20.04.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896 RON

din 896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.